Office 2016 Professional

مایکروسافت آفیس 2016 پروفشنال 1 کاربر

مایکروسافت آفیس 2016 پروفشنال 1 کاربر به شما کمک می کند تا داده های جدیدی ایجاد کنید، منتشر کنید و با دیگران به اشتراک بگذاریدو از ابزار جدید و مدرن استفاده کنید.

Outlook

به راحتی ایمیل، تقویم، ارتباطات و وظایف خود را مدیریت کنید. پشتیبانی از ایمیل شما و به روز رسانی آن، مشاهده مکالمات پیام های مرتبط و برنامه ریزی تمام امور خود  از ویژگی های Outlook در Office Professional 2016می باشد.
outlook

Word

اسناد حرفه ای جدید ایجاد کنید، آنها را ویرایش کنید و از ابزارهای جدید برای به اشتراک گذاری آنها استفاده کنید. طراحی جدید TAB به شما امکان دسترسی سریعتر به ویژگی ها را می دهد. همچنین می توانید اطلاعات متنی مربوطه را از وب به طور مستقیم در داخل ورد نشان دهید.

word 2016

Excel

تجزیه تحلیل و تجسم داده های خود به صورت بصری و با رابط کاربری تازه در اکسل 2016 در Office Professional 2016انجام دهید. ویژگی های مانند toolpak و Slicers و ساختن فرمول ها به شما کمک می کند که در وقت خود صرفه جویی کنید و با آسایش خاطر بر روی موضوع اصلی کار خود تمرکز کنید.
excel 2016

Power point

ایجاد و ارائه موثر ایده های خود از طریق اسلایدر های جدید و با کمک انیمیشن های بهبود یافته در پاورپوینت 2016 در Office Professional 2016 امکان پذیر است .کامنت های موجود در کنار هر اسلاید به شما کمک می کند تا بازخورهای گرفته شده را با ارائه خود ترکیب نمایید.

powerpoint 2016

One Note

شما می توانید یادداشت ها، ایده ها، صفحات وب، عکس، حتی  فایل های صوتی و تصویری خود را  در یک مکان نگهداری نمایید. مهم نیست که شما در خانه هستید یا در دفتر یا در حال حرکت ، شما می توانید هر کجا که هستید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

onenote 2016

Access

Access در Office Professional 2016 ابزاری برای ایجاد برنامه های کاربردی پایگاه داده مبتنی بر مرورگر است که به شما در راه اندازی کسب و کارتان کمک می کند .داده های شما به صورت اتومات در SQL ذخیره می شود. بنابراین از امنیت داده های خود مطمئن باشید

access 2016

مایکروسافت آفیس 2016 پروفشنال 1 کاربر

تفاوت Office Professional 2016 با 365:

آفیس 365 مجموعه کاملی از تمام اپلیکیشن های آفیس است علاوه بر خدماتی که بر روی اینترنت فعال می شود مانند اسکایپ برای استفاده در منزل.

آفیس 365 قابل نصب بر روی کامپیوتر ، مک، تبلت ( شامل ویندوز، آی پد و اندروید) و اسمارت فون می باشد. آفیس 365 به صورت اشتراک ماهیانه و یا سالیانه در دسترس شما می باشد .

آفیس 2016 شامل آفیس Home & Student and Home & Business می باشد که دارای اپلیکیشن هایی مانند Word, Excel, PowerPoint, and OneNoteمی باشد. آفیس 2016 one time  بوده و تنها بر روی یک کامپیوتر یا مک قابل نصب می باشد. و به صورت اتوماتیک به روز رسانی نمی شود. شما برای آپدیت این برنامه هنگامی که ورژن جدیدی از آن ارائه شد آن را خرید نمایید.

مایکروسافت آفیس 2016 پروفشنال 1 کاربر

https://www.office.com/

Compatible OS

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, or Windows Server 2008 R2

آمارکت شارژ – توزیع، فروش و پشتیبانی نرم افزار اورجینال و آنتی ویروس اورجینال

به منظور اطمینان از اورجینال بودن، قانونی بودن لایسنس و همینطور بهره مندی از پشتیبانی پاسخگو،

لایسنس های اورجینال را فقط و فقط با گارانتی آمارکت تهیه نمایید

باور ما این است

بهترین تبلیغات برای ما، رضایت مشترکین ما خواهد بود

هزینه ارسال رایگان و بر عهده ما می باشد

180,000 ریال – خرید