Office 2016 Home and Student

مایکروسافت آفیس 2016 هوم استیودنت 1 کاربر

ایده های درخشان بسازید معلم و همکلاسی های خود را شگفت زده کنید . با استفاده از Word, Excel ,PowerPoint ایده های خود را به بهترین شکل ارائه دهید.

یادداشت برداری راحت: به راحتی یادداشت های خود را ساماندهی کرده و آنچه را که نیاز دارید به راحتی پیدا کنید و آن را با گروه های دیگر به اشتراک بگذارید.

به اشتراک گذاری فایل ها: فایل های خود را به صورت آنلاین ذخیره و یا ویرایش کنید و دیگران را به راحتی دعوت به بررسی آنها کنید.

مایکروسافت آفیس 2016 هوم استیودنت 1 کاربر شامل برنامه های زیر است :

Word 2016

Excel 2016

Powerpoint 2016

OneNote 2016

داشتن تم های جدید به شما این امکان را می دهد که هرکدام را که مناسبتر دید انتخاب کنید . تم های رنگارنگی که نگاه مدرنی به شما می بخشد . با Bing تجربه خواندن همراه با بینش شما افزایش می یابد. هنگامی که مشغول مطالعه یک فایل office هستید اطلاعات مربوطه را از وب به شما نشان می دهد.

با Office 2016 Home – Student در OneNote بکشید، رسم کنید ، با دستخط خود بنویسید، note های مولتی مدیای شما ذخیره می شوند، قابل سرچ کردن شده و با سایر دیوایس های شما سینک می شوند.

بیان و ارائه در پاورپوینت با تنظیمات جدید ، تطبیق رنگ و سایر ابزار طراحی در پاورپوینت به راحتی امکان پذیر است. همچنین می توانید آنها را به راحتی بر روی وب به اشتراک بگذارید.

هنگامی که شما نیاز دارید که بینش عمیق تر از موضوعی داشته باشید در اکسل می توانید داده های خود را تنها در دو مرحله به نمودار یا جدول تبدیل کنید

مایکروسافت آفیس 2016 هوم استیودنت 1 کاربر

https://www.office.com/

 Compatible OS

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, or Windows Server 2008 R2

آمارکت شارژ – توزیع، فروش و پشتیبانی نرم افزار اورجینال و آنتی ویروس اورجینال

به منظور اطمینان از اورجینال بودن، قانونی بودن لایسنس و همینطور بهره مندی از پشتیبانی پاسخگو،

لایسنس های اورجینال را فقط و فقط با گارانتی آمارکت تهیه نمایید

باور ما این است

بهترین تبلیغات برای ما، رضایت مشترکین ما خواهد بود

هزینه ارسال رایگان و بر عهده ما می باشد

250,000 ریال – خرید